Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода


Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область Бучанський район смт Макарів для будівництва сміттєсортувального комплексу» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Макарівська селищна рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область Бучанський район смт Макарів для будівництва сміттєсортувального комплексу».

Замовником детального плану території є Макарівська селищна рада Київської області. Розробник – ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ». Підставою для розроблення є рішення Макарівської селищної ради Київської області від 27.06.2019 № 812-46-VII.

Ознайомитись з проектом «Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область Бучанський район смт Макарів для будівництва сміттєсортувального комплексу» можливо у приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: 08001, вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл. та на офіційному сайті (https://new.makariv-rada.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 17.12.2021 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 15.01.2022 року.
Відповідальна особа – завідуючий сектором містобудування, архітектури та просторового планування Почупайло Є.В.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника та розробника у приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: 08001, вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл. 29.12.2021 року о 16:00 годині.

Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область, Бучанський район, смт Макарів, для будівництва сміттєсортувального комплексу