Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

В Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань початку щорічної кампанії декларування доходів громадян, застосування електронних сервісів та порядку реєстрації РРО/ПРРО. На запитання додзвонювачів відповідала головний державний інспектор Макарівської ДПІ Світлана Синяченко.

Під час «гарячої лінії» було повідомлено платникам, які саме сервісні послуги можна отримати через Електронний кабінет платника. Так, за допомогою приватної частини Електронного кабінету можна подати податкову звітність в електронному вигляді, автоматично перевірити заповнену звітність на наявність арифметичних помилок та оновлення версій форматів документів, які є підставою для нарахування і сплати податків. Відповідаючи на запитання щодо подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді Світлана Синяченко пояснила, що для подання декларації громадяни можуть скористатися Електронним кабінетом платника або мобільним застосунком «Моя податкова». При цьому наголосила, що для роботи з цими сервісами необхідно мати електронний ключ, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

Також платників цікалили питання обмежень по застосуванню РРО/ПРРО, передачі даних від ПРРО до фіскального сервера.

Серед іншого платники також цікавились питаннями використання електронних сервісів ДПС, зокрема проведення звірки по платежах до бюджету з використанням «Електронного кабінету платника» та застосунку «Моя податкова».

На всі запитання додзвонювачів надано кваліфіковані відповіді згідно з нормами чинного законодавства.