Через збройну агресію російської федерації та активні бойові дії на території нашої громади робота Центру надання адміністративних послуг Макарівської селищної ради була тимчасово призупинена. Наразі робота ЦНАПу поступово відновлюється.

Інформуємо, що на час воєнного стану Уряд зупинив строки надання адмінпослуг.

📄Відповідно до Постанови КМУ від 28.02.2022 № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» окремі послуги тимчасово призупинені або надаються інакше відповідно до підзаконних актів.

⚠️Зокрема, у ЦНАПі Макарівської селищної ради тимчасово призупинено надання деяких адміністративних послуг:
🔹у сфері земельних відносин (у частині безоплатної передачі земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі та передачі земель у користування);
🔹з реєстрації бізнесу;
🔹Є-малятко.

⚡️ Які адміністративні послуги можна отримати сьогодні за місцем знаходження ЦНАПу: смт Макарів, вулиця Гагаріна, 7, 1-й поверх:

🔹у сфері архітектурно-будівельної діяльності;
🔹з реєстрації нерухомості;
🔹з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян;
🔹витягу із реєстру територіальної громади, що містить відомості про зареєстроване або задеклароване місце проживання (перебування) особи, або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу;
🔹з реєстрації громадських об’єднань;
🔹соціального характеру;
🔹довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
🔹документів дозвільного характеру.

У населених пунктах старостинських округів Макарівської громади на віддалених робочих місцях можна отримати наступні адміністративні послуги:
🔸соціального характеру (у вигляді прийому документів для отримання усіх видів державних соціальних допомог, пільг, субсидій та компенсацій);
🔸з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян;
🔸витягу із реєстру територіальної громади, що містить відомості про зареєстроване або задеклароване місце проживання (перебування) особи, або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу;
🔸довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

Додатково інформуємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2022 року № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» громадяни можуть подати повідомлення про пошкоджену/знищену власну нерухомість унаслідок війни, незалежно від місця проживання/перебування:
🔸самостійно через застосунок Дія, якщо мають РНОКПП (ідентифікаційний код);
🔸з допомогою адміністратора ЦНАП Макарівської селищної ради.

📲 Телефон для довідок 096-127-18-86mak