Адреса: 08001, Київська обл., Бучанський р-н., смт Макарів, вул. ***.

Телефон: (045) 6-08-59 (адміністратори відділу)

Телефон: (045) 6-08-03 (головні спеціалісти відділу, з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання)

Електронна адреса: cnap@makariv-rada.gov.ua

Графік прийому суб’єктів звернень:

понеділок 8:30 – 16:00;
вівторок 9:00 – 20:00;
середа 8:30 – 16:00;
четвер 8:30 – 16:00;
п’ятниця 8:30 – 16:00;

Структура Відділу

Начальник відділуДядюра Алла Вячеславівна
Заступник начальника відділуГребенюк Олена Сергіївна
Державний реєстраторКотигорошко Людмила Сергіївна (знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
Державний реєстраторГутніченко Майя Валеріївна
АдміністраторТкачук Ірина Іванівна
АдміністраторТокар Оксана Анатоліївна
Головний спеціалістСоломенко Лариса Степанівна
Головний спеціалістІващенко Світлана Петрівна

Спеціалісти І категорії, з віддаленим робочим місцем:

ПІБАдреса віддаленого робочого місцяКонтактний номер телефону
Фещенко Павлина Густівнас. Мар’янівка, вул. ***(04578) 3-32-41
Світлана Миколаївна
с. Фасова, вул. ***
Седляр Наталія Михайлівнас. Ніжиловичі, вул. ***

Відділ утворюється Макарівською селищною радою, підзвітний та підконтрольний селищній раді, підпорядкований виконавчому комітету селищної ради, селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Макарівської селищної ради є виконавчим органом Макарівської селищної ради з питань забезпечення надання адміністративних послуг, в тому числі документів дозвільного характеру та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців, реєстрації фізичних осіб, реєстрації місця проживання/перебування особи у встановленому порядку.

На відділ покладається здійснення функцій з керівництва та відповідальність за організацію діяльності Центру надання адміністративних послуг Макарівської селищної ради.

Основними завданнями Відділу є:

1) організація надання адміністративних послуг та проведення державної реєстрації у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та проведення державної реєстрації, поліпшення якості їх надання.
3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, про вимоги та порядок проведення державної реєстрації.
4) здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації прав у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів;
5) здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів;
6) здійснення повноважень органу реєстрації з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, у тому числі за допомогою засобів Єдиного державного демографічного реєстру з урахуванням організаційного та технічного забезпечення його реалізації, відповідно до Законів України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів.