Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Рішенням виконавчого комітету від 09.12.2021 № 204 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення комунальному підприємству «МАКАРІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» Макарівської селищної ради» встановлено тарифи для споживачів смт Макарів та с. Калинівка, які вступають в дію з 01.01.2022.

Рішенням виконавчого комітету від 09.12.2021 № 205 «Про встановлення тарифів на планований період на виробництво теплової енергії, теплову енергію» встановлено тарифи:

  • на теплову енергію Товариству з обмеженою відповідальністю «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС» та Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛОЕНЕРГОЦЕНТРАЛЬ ТБ»;
  • на виробництво теплової енергії Товариству з обмеженою відповідальністю «БАНІСА ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН» та Товариству з обмеженою відповідальністю «СЛОБОДА КО».

– Згідно рішення виконавчого комітету від 09.12.2021 р. № 206 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами в смт Макарів, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Фасівочка Макарівської селищної ради Київської області, що надаються ТОВ «ЕОСЕРВІС ГРУП» встановлено тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для споживачів смт Макарів, сіл Зурівка, Калинівка, Фасівочка, які вводяться в дію з 01.12.2021.