Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

ГУ ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що згідно з п. 70.7 ст. 70 розд. ІІ ПКУ та п. 1 розд. IX Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822, фізичні особи, у разі зміни місця реєстрації (місця проживання), зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за ф. № 5ДР або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта за ф. № 5ДРП відповідно.

ФО зазначені заяви подають особисто або через представника до ДПІ за своєю податковою адресою, а в разі зміни місця проживання – до ДПІ за новим місцем проживання або до будь-якої іншої ДПІ.

Заяву за ф. № 5ДР також можна подати в електронній формі (зі сканованими копіями підтверджуючих документів, необхідних для внесення змін до ДРФО), за допомогою інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет».