Стопи документів, постійні комунікації і щоденні зусилля з часом дають свої результати. Крок за кроком від одного будинку до іншого, від можливості до можливості, від невеликого ремонту до стратегічної відбудови.

І найбільша наша увага зосереджена передусім на відновленні житла наших мешканців.

Сьогодні радий вам повідомити, що завдяки допомозі Міжнародної організації з міграції тривають роботи з відновлення покрівлі у багатоквартирних будинках по вулиці Проектній 7 та Димитрія Ростовського 39 в Макарові.

Це гарна новина і я дякую нашим партнерам, які не залишаються осторонь наших проблем, які чують нас і працюють разом з нами над плануванням нових ремонтів у громаді.

Попереду ще багато кропіткої роботи.

Нагадаю, російські загарбники у різній мірі пошкодили 64 багатоквартирні будинки в нашій громаді. Але ми рухаємось вперед до повного відновлення всіх постраждалих будівель.

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова