Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні значення бібліотеки як центру дитячої творчості стає дедалі важливішим, адже тут створюють безліч можливостей, де юні читачі мають змогу комунікувати, навчатися один у одного, демонструвати власні досягнення.

📚 Комунальний заклад «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради впроваджує в практику своєї роботи гуртки та «творчі майстерні», які знайомлять користувачів з різноманітними техніками рукоділля: малюванням, вишивкою, художнім розписом, квілінгом, декупажем тощо. Творчі майстерні міцно увійшли в практику бібліотечної роботи. А якщо ще бібліотекар творча особистість, то і читач із задоволенням проявляє свої здібності.

🎨 Завдяки Міжнародному комітету Червоного Хреста в Україні, який надав гуманітарну допомогу у вигляді наборів для творчості, бібліотечні працівники
КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради організували та провели цікаві майстер-класи для юних відвідувачів.

🔸 Так, в бібліотеці с. Комарівка, в рамках акції «Оберіг для захисників України!» учасники арт-студії «Творчими долонями» виготовили патріотичні браслети та передали їх 101 бригаді ЗСУ.

🔸 Також пройшли майстер-класи з техніки модульного орігамі. Діти дізналися про історію виникнення мистецтва орігамі, що це цікавий спосіб збору об’ємних фігур, для яких використовують модулі.

🔸 За цією методикою в Мотижинській сільській бібліотеці бібліотекар провела з дітьми майстер-класи, а в Мар’янівській сільській бібліотеці діти виготовили Герб і Прапор нашої країни.

🔸 В Юрівській сільській бібліотеці діти вчилися вишивати державні символи України.

🔸 Бібліотекар с. Пашківка з дітьми виготовили національний одяг для ляльок та провели патріотичний ай-стопер.

🔸 В Кодрянській сільській бібліотеці діти виготовили державну символіку до Дня Конституції України «Герб України» з фоамірану.

🔸 В Борівській, Кодрянській, Людвинівській, Маковищанській, Ніжиловицькій, Забуянській бібліотеці діти намалювали та надіслали свої роботи нашим захисникам, які боронять нашу батьківщину.

Бібліотекарі розповіли дітям про символічне оберегове значення українського віночка, його композиційний склад, обряд вінкоплетіння. Юні читачі познайомилися з оригінальними книжковими виставками на цю тему, відгадували загадки, слухали вірші і пісні про український віночок.

Творчі заняття залучають дітей до художньої творчості, розвивають в них пізнавальну активність, допитливість, творчі здібності та художній смак.

Сучасна бібліотека може надати дітям безліч можливостей для розвитку творчості, фантазування. І це не лише добре сформований фонд літератури та періодичних видань. Перш за все, це можливість спілкуватися, навчатися один у одного, демонструвати власні досягнення на виставках бібліотеки, брати участь у конкурсах і відкривати власні нові можливості.