Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

25 липня команда «Наше місце» спільно з представниками Макарівської селищної ради провели воркшопи зі створення візії. Під час зустрічі обговорили з зацікавленими мешканцями нашої громади їхнє бачення майбутнього Панського парку в смт Макарів.

🌳 🌱 Урбаністичний соціальний Проєкт «Наше місце» спрямований на відродження громадських просторів, які були занедбані або постраждали в результаті російсько-української війни. Проект буде сфокусовано на двох ділянках Панського парку: повернути до історичного Городища (він же – П’ятачок) та облаштувати набережну Панського парку.

Зустріч пройшла, як з маленькими, так і з дорослими представниками громади.

Олександра Савченко, викладачка в школі й арт-едукаторка в музеях і на фестивалях, співзасновниця підліткової редакції «Без_пробілів», провела зустріч близько для двадцяти діток, які дізнавалися, яким може бути комфортне селище, чи можна впливати на зміни в селищі якщо ти дитина. За результатами зустрічі дітки запропонували встановити лавочки, скелелазку та батути, а також місце, яке хочеться захищати, бо на вході біля мосту зʼявилася ідея спорудити статуї двох лицарів-захисників.

🆔Далі воркшоп зі створення візії

Зустріч для дорослих модерував Юрій Грановський, співзасновник організацій «Агенти змін», «Публічна платформа», Peremebli, фасилітатор та урбаніст. Серед тих, хто зібрався — власники місцевих бізнесів, представники деяких спілок, активні громадяни. Наймолодшій учасниці 16 років, вона мріє популяризувати історію та культуру Макарова.

За три години обговорення та спілкування було обрано ключові принципи роботи над місцем:
🔹збереження природи, інклюзивність, збереження історичної памʼяті, інтерактивність, туристична привабливість;
🔹ознайомилися з наявним дендропланом та сподіваннями щодо парку;
🔹створили в групах три варіанти розвитку кожної з можливих зон.

Всі напрацьовані матеріали команда «Нашого місця» зведе в одну спільну візію, де пізніше його буде розповсюджено в соціальних мережах.