Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🌳 Традиційно весняної пори ми проводимо двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану на території населених пунктів нашої громади.

Відповідно до розпорядження селищного голови від 10.03.2023 № 30 «Про проведення у 2023 році щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Макарівської селищної територіальної громади» у квітні – травні 2023 року на території громади проводяться заходи з благоустрою територій.

Метою проведення даного двомісячника з благоустрою є забезпечення утримання територій населених пунктів Макарівської громади у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та естетичного вигляду об’єктів благоустрою.

Чистота й порядок у рідному селищі, селі завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади.

Селищна рада та її виконавчий комітет запрошує підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктів підприємницької діяльності, жителів Макарівської селищної територіальної громади прийняти участь у двомісячнику з весняного прибирання наших населених пунктів.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця. Йде війна, але це наш дім і ми повинні про нього дбати. Наші Герої повертатимуться в чисту та охайну громаду.

Перемоги та миру нам та нашій Україні! 🇺🇦