Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні, 5 грудня, ми відзначаємо Міжнародний день волонтера. Саме той день, коли особливо подякувати тим, хто допомагає наближати перемогу!

💙💛 Волонтери – це люди різного віку, різного статусу, різних можливостей, яких об’єднує одне – прагнення наблизити нашу Перемогу.

Пишаюся тим, що в Макарівській громаді є дуже багато таких людей. Свій посильний внесок у благородну справу роблять не тільки дорослі, а й діти. Малеча виготовляє патріотичну символіку, організовує ярмарки-продажі розповсюджуючи свої поробки та смаколики. Зібрані кошти йдуть на закупівлю всього необхідного військовослужбовцям ЗСУ.

Волонтери зі стажем займаються пошуком потрібної техніки, спорядження, амуніції та всіх необхідних речей нашим військовим, а потім доставляють ці гуманітарні вантажі. Жінки плетуть маскувальні сітки та в’яжуть шкарпетки, які прямують прямісінько на фронт. З настанням холодів виготовляють окопні свічки для військових, адже це надійне джерело світла й тепла. А ще збирають продуктові набори, їжу, ліки, потім доставляють на передову.

Щиро вітаю вас зі святом!
Безмежно дякую кожному хто долучається до цієї важливої відповідальної місії – бути волонтером!

Усім вам бажаю витримки та сили духу! Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і вдячністю! Ваша праця – надзвичайно важлива і цінна.

Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова