Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Шановні військовослужбовці та ветерани війни!

Вітаю вас з Днем Збройних сил України!

Сьогодні, на жаль, це свято військові відзначають в умовах повномасштабного вторгнення агресора на нашу землю, мужньо боронячи її на всіх рубежах. Тисячі солдатів і офіцерів, чоловіків та жінок, героїчно захищають Україну зі зброєю в руках.

На жаль, війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами захисників, які віддали свої життя під час проходження служби. А також дякую матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

Збройні сили України є і будуть справжньою національною гордістю. Вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси України. Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку та незламної сили волі.

Слава Героям! Слава Україні!

Макарівський селищний голова,
Вадим Токар