11 січня рятувальники Бучанського районного управління завітали до Макарівського відділу обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. В ході зустрічі фахівці ДСНС нагадали про вимоги пожежної безпеки на робочому місці та в побуті під час опалювального сезону в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період.

З персоналом закладу проведено інструктаж щодо правильного порядку дій при використанні первинних засобів пожежогасіння, а саме – порошкових вогнегасників. Акцентовано увагу на основних правилах пожежної безпеки у побуті та послідовність дій у випадку виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. Також було наголошено про дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

По закінченню заходу на інформаційних стендах для працівників та громадян було розміщено інформаційні листівки-пам’ятки на тематику дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Також, 10 січня рятувальники завітали на тематичний урок з безпеки життєдіяльності до вихованців Великокарашинського закладу дошкільної освіти «Калинка».

Під час спілкування з дітьми рятувальники Бучанського районного управління розповіли дітям правила безпеки в побуті, нагадали, що категорично заборонено гратися сірниками та запальничками. Разом з рятувальниками діти пригадали дії в разі виникнення різних надзвичайних ситуацій та номери виклику екстрених служб. Також було наголошено про загрозу життю та здоров’ю у разі недотримання правил поведінки під час святкування новорічних свят та про заборону виходити на лід без нагляду дорослих.

Для малечі та працівників проведено інструктаж про дії у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, а також для кращого засвоєння інформації рятувальники роздали інформативні листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки.