Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Щоб запобігти випадкам пожеж і загибелі на них людей, а також з метою здійснення перевірки протипожежного стану житлових будинків, 14 січня рятувальники Бучанського районного управління провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Великий Карашин, Макарівської територіальної громади.

Спільно з представниками різних відомств здійснили подвірний обхід мешканців. Особливу увагу приділяли незахищеним верствам населення (багатодітні родини, одинокі пристарі та неблагополучні). Під час проведення відпрацювання рятувальники нагадали про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, при експлуатації електромереж та систем опалення, правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки на льоду.

Людям вручали відповідно розроблені інформативні листівки та експрес-інформації, в яких викладено основні вимоги Правил пожежної безпеки щодо утримання опалювальних приладів.

Також, 19 січня в рамках акції основи безпеки життєдіяльності дітей рятувальники Бучанського районного управління завітали до діток Маковищанської гімназії.

Рятувальники розповіли дітям дії у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, про заборону виходити на замерзлі водойми без дозволу та нагляду дорослих. Також розповіли про дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Під час заняття фахівці ДСНС акцентували увагу дітей на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, та під час відпочинку.

Наприкінці зустрічі дітям було вручено листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.