30 листопада в рамках проведення тижня з основ безпеки життєдіяльності рятувальники Бучанського районного управління провели урок БЖД з учнями «Макарівського багатопрофільного ліцею». Рятувальники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про правила поведінки на водоймах. Крім того всім було вручено інформаційні листівки та пам’ятки на різну тематику. Учні також мали змогу переглянути навчальні відеофільми. По закінченню діти задавали питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники надавали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.
Урок служби порятунку з основ БЖД було проведено цікаво та повчально. Усі присутні переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті, адже як говорить народна мудрість: «Інформований, значить озброєний!»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності – ще одна сходинка в досягненні спільної мети – створення у дітей на все життя стереотипу здорового і безпечного способу життя.
Тема безпеки дитини невичерпна, вона не повинна обмежуватися Тижнем чи окремими заняттями, і ми, дорослі, повинні усвідомлювати важливість навчання дітей безпечній життєдіяльності.

Також 30 листопада в рамках акції основи безпеки життєдіяльності дітей рятувальники Бучанського районного управління завітали до Копилівського ліцею де провели тематичний урок з основ безпеки життєдіяльності.
Рятувальники розповіли дітям дії у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, правильному поводженні в лісі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Під час заняття фахівці ДСНС акцентували увагу дітей на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, та під час відпочинку.
Наприкінці зустрічі дітям було вручено листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.