26 листопада для діток Макарівського закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) «Пролісок» рятувальники Бучанського районного управління провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої звернути увагу дітей та вихователів на безпеку власного життя та здоров’я.

Під час акції фахівці ДСНС звернули особливу увагу дітей на дотримання правил пожежної безпеки де б вони не були – в садочку, вдома, чи на прогулянці, а також про загрозу життю та здоров’ю у разі недотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та дії у разі виникнення пожежі.

Для кращого засвоєння інформації рятувальники роздали інформативні листівки щодо дотримання правил пожежної безпеки.