Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

14 вересня 2020 року світовий лідер у сфері управління ресурсами компанія Veolia спільно з компанією Nestle в Україні оголосили про старт проєкту роздільного збору відходів на території смт Макарів.

Головною метою проєкту була і залишається просвітницька діяльність задля більш дбайливого ставлення до довкілля та правильного поводження з твердими побутовими відходами. Шляхом роздільного збору відходів нам вдається зменшити їх кількість на сміттєзвалищах нашої країни.

За підрахунками даних, які ми маємо від компанії Veolia, з 1 січня по серпень місяць поточного року загальна кількість зібраної сухої фракції (папір, пластик, пет та інше) становить більше 75 тонн, кількість зібраного скла складає більше 60 тонн. 50% сухої фракції було відсортовано та отримало нове життя, інші 50% «залишків» пішли на спалювання з подальшим виробленням теплової енергії. 100% зібраного скла пішло на подальшу переробку.

Нам вдалося навчити людей правильно сортувати сміття. Звернути увагу громадян на екологічне майбутнє України. Тому нам є чим пишатися.
До речі, укладений договір дійсний до 14 травня 2025 року, тож сподіваємося, що на п’яту річницю нашої співпраці ми побачимо ще вищі показники та ще більша кількість людей почне сортувати сміття.

Чисте майбутнє України у наших з вами руках!