Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

До нашої громади з робочим візитом завітали Борд Вегар Солхєлл – Генеральний директор Норвезької агенцї розвитку співробітництва, Джонні Алместад – радник посольства Королівства Норвегії та голова з гуманітарних питань NRC, представники Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) Роберто Віла-Сексто – Голова представництва NRC, Вероніка Брадфорд – менеджер північного офісу NRC, Авріл Джемс – менеджер програм північного офісу NRC, а також представники Товариства Червоного Хреста України.

Наша співпраця розпочалася ще у минулому році, коли ми підписали відповідні Меморандуми. Результатом яких є допомога місцевим мешканцям у наданні безкоштовних медичних оглядів та ліків, яку надає Мобільна медична бригада під егідою Товариства Червоного Хреста України. Також благодійники придбали для Плахтянської медичної амбулаторії генератори.

Представники Норвезької ради у справах біженців в Україні відвідали Андріївську гімназію, яка є однією з найбільш постражлалих від бойових дій.

Обговорили можливі подальші кроки співпраці. Тож раді були чути, що благодійники хочуть й надалі підтримувати нашу громаду у питанні відбудови та надання гуманітарної підтримки.

☝️Зазначимо, що наша громада вже отримала допомогу від NRC у відновленні житла, індивідуальну допомогу найбільш уразливим жителям громади та правову допомогу і консультування.

Найближчим часом NRC планують відремонтувати Наливайківську гімназію, Мотижинський ліцей (придбання обладнання для харчоблоку), Андріївську гімназію та Липівський ліцей (ремонт укриття) та надати ваучер на будівельні матеріали для Борівської гімназії.

🤝 Дякуємо благодійникам за їхню підтримку та допомогу у відбудові громади. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на благо наших мешканців!