Для подолання загроз, що були спричинені збройною агресією рф, ПРООН спільно з урядом Японії допомагають нашій громаді зі знешкодження вибухонебезпечних предметів та розчищення завалів.

В рамках цього проекту сьогодні з робочим візитом Макарівщину відвідали заступниця Генерального секретаря ООН, директорка регіонального бюро ПРООН Європи та країн СНД Іванна Живкович, заступник голови Київської ОВА Микола Бойко та представники ПРООН в Україні.

На власні очі гості побачили, як тривають роботи з демонтажу садочку «Барвінок», та оглянули вже повністю демонтований садочок «Теремок». По закінченню цих робіт планується приступити до демонтажу зруйнованих 58 індивідуальних житлових будинків в Андріївці.

Іванна Живкович зазначила, що вони і надалі будуть продовжувати надавати всіляку підтримку та створювати умови для безпечного повернення людей до своїх домівок.

Щиро вдячні міжнародній спільноті за таку допомогу та підтримку нашої громади та вірю у швидку її відбудову.