Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Працівники Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області постійно проводять роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо застосування РРО або ПРРО при здійсненні розрахункових операцій.

07.08.2023 року в.о. начальника Макарівської ДПІ Олександр Омельченко провів зустріч з фізичними особами – підприємцями щодо обов’язкового застосування РРО/ ПРРО.

Під час зустрічі фізичним особам – підприємцям (ФОП) надано вичерпну інформацію щодо обов’язку здійснення розрахункових операцій із застосуванням РРО або ПРРО ФОПами – платниками єдиного податку другої – четвертої груп з 01.01.2022р.

Також податківці повідомили, що суб’єкти господарювання мають можливість користуватися як апаратним, так і програмним РРО, розповіли, що ПРРО – це програма, або додаток на смартфоні, планшеті, комп’ютері, які дозволяють з будь-якого пристрою сформувати розрахунковий документ. Відповідне програмне забезпечення надається ДПС суб’єктам господарювання безкоштовно.

Представники податкової служби акцентували увагу, що інструкції стосовно встановлення та налаштування ПРРО, роз’яснення для платників, форми ПРРО, запитання – відповіді суб’єктів господарювання розміщено на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС України у спеціальному банері «Програмні РРО».