Міжнародна громадська організація «Посланець Миру» за фінансової підтримки «KOM OVER EN HELP» та «Heart to Heart» у співпраці зі Службою у справах дітей Макарівської селищної ради розпочали реалізацію проекту Підтримка сімей з дітьми.

В рамках проекту протягом 2023 року передбачено заходи, які покликані допомогти людям та підтримати їх у складні для України часи, а саме:
☑️ надання безкоштовної психологічної допомоги сім’ям з дітьми;
☑️ заняття та консультації з особистісного зростання;
☑️ виховні та розвиваючі заходи для дітей, молоді;
☑️ проведення тренінгів, навчальних семінарів, круглих столів;
☑️ надання підтримки для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Перші заходи проекту вже реалізовані, приємно вражають та вселяють надію у наші серця.
З початку цього року 20 сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали допомогу у вигляді продуктів харчування, три сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю та мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ноутбуки для організації навчального процесу, для ДБСТ родини Чорних та служби підтримки сім’ї, що функціонує при КЗМЦ «Промінь надії» благодійники придбали генератори.

Для фахівців із соціальної роботи служби підтримки сім’ї КЗМЦ «Промінь надії» та спеціалістів служби у справах дітей селищної ради представники організації провели тренінг на тему: «Профілактика емоційного вигорання».

Висловлюю щиру подяку МБО «Посланець Миру» за підтримку та допомогу дітям та сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах нашої громади.