Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» держава гарантує повну оплату надання громадянам необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, передбачених програмою медичних гарантій. Проте, медичний огляд призовників не входить до програми медичних гарантій.

Відтак, в Макарівській громаді фінансування медичного забезпечення передбачено програмою «Турбота» на 2022-2024 роки, відповідно до якої відшкодування витрат, пов’язаних з обстеженням громадян, що підлягають приписці та призову, приймаються на військову службу за контрактом та військовозобов’язані, що призиваються на військові збори покладено на Управління соціального захисту населення Макарівської селищної ради.

З цього питанню вчора відбулася робоча зустріч представників Управління соціального захисту населення селищної ради та КНП «Макарівська БЛІЛ» МСР.

За результатами зустрічі напрацьовано механізм відшкодування витрат, пов’язаних з медичним обстеженням, що дасть змогу фінансово забезпечити проведення медичних оглядів призовників та військовозобов’язаних мешканців нашої громади.