Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабiнету, який знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС – https://cabinet.tax.gov.ua, платники мають доступ до сервісу «Реєстр платників єдиного податку».

У зазначеному реєстрі платники податків можуть перевірити дані, зокрема, про дату обрання чи переходу на спрощену систему оподаткування та дату виключення з реєстру платників єдиного податку, здійснивши пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

Інформація щодо ЮО – платників ЄП ІУ групи у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету відсутня. Відомості про ЮО – платників ЄП ІУ групи оприлюднюються на офіційному вебпорталі ДПС окремим файлом від основного Реєстру платників єдиного податку у форматі xlsx за посиланням: Головна/Відкриті дані/Рєстр платників єдиного податку.

Зауважимо, що в даному реєстрі не зазначається ставка єдиного податку для ЮО – платників ІУ групи, оскільки відповідно до п. 293.9 ст. 293 Податкового кодексу України ставка єдиного податку встановлюється залежно від категорії (типу) земель та їх розташування.

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (КЕП), сертифікованого будь-яким Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.