Найбільш незахищені верстви населення, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації та мають соціальні статуси такі як:
🔸внутрішньо переміщена особа;
🔸особа з інвалідністю;
🔸пенсіонер;
🔸одинока мати або батько;
🔸багатодітна сім’я;
🔸особи, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок бойових дій на території громади, мають можливість оформити заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.

📌Громадяни, місце реєстрації яких смт Макарів, с. Фасівочка та с. Калинівка для оформлення заявки звертаються до Управління соціального захисту населення Макарівської селищної ради, за адресою смт Макарів, вул. Гагаріна, 7, каб. 1.

📌Особи, що зареєстровані в інших населених пунктах громади звертаються до спеціалістів відповідних старостинських округів Макарівської селищної ради.

Для подання заявки при собі мати оригінали документів: паспорт, РНОКПП та документ, що підтверджує відповідний статус особи.

📆Документи приймаються до 18.08.2022.

☝️Наголошуємо, що грошова допомога не буде надана особам, які протягом останніх трьох місяців отримували таку допомогу від будь-якої міжнародної організації.