Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

З 24 по 27 червня 2022 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Чапіка Миколи Васильовича на посаду старости Червонослобідського старостинського округу шляхом опитування жителів
у формі подвірного обходу, який здійснюватимуть: в селі Рожів – Сичевська Марія Федорівна, в селі  Червона Слобода – Помогайбо Олена Пилипівна.

Віддати свій голос за подану кандидатуру можуть жителі села Червона Слобода та Рожів, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, шляхом заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Для реєстрації та участі в громадському обговоренні необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати надіславши, відповідний запит на електронну пошту:info@makariv-rada.gov.ua.

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з кандидатом на посаду старости Червонослобідського старостинського округу.

Організаційний комітет