З 15 по 17 жовтня 2022 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Ляшенка Романа Васильовича на посаду старости Калинівського старостинського округу шляхом опитування жителів
у формі подвірного або поквартирного обходу, який здійснюватимуть: в селі Калинівка – Микитина Тетяна Петрівна, Гедз Олена Федорівна та Мойсеєнко Надія Михайлівна, в селі Фасівочка – Чорний Павло Петрович, Бригінець Микола Миколайович та Сябренко Тамара Олександрівна.

Віддати свій голос за подану кандидатуру можуть жителі села Калинівка та Фасівочка, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, шляхом заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Для реєстрації та участі в громадському обговоренні необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати надіславши, відповідний запит на електронну пошту: info@makariv-rada.gov.ua.

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з кандидатом на посаду старости Калинівського старостинського округу.

Організаційний комітет