Шановні жителі Макарова

14 вересня 2020 року була укладена угода «Про співпрацю для провадження на території смт Макарів Макарівського району Київської області пілотного проекту роздільного збирання певних видів твердих побутових відходів» між Макарівською селищною радою, ТОВ «АЛЬФАТЕР КИЇВ» та ТОВ «НЕСТЛЕ УКРАЇНА».

Цей проект направлений на покращення екологічного стану території територіальної громади та якості життя її мешканців. Після закінчення активної фази бойових дій на території смт Макарів, обслуговування контейнерів роздільного збирання твердих побутових відходів не здійснювалося та на даний час призупинено на невизначений термін.

Через несвоєчасне очищення контейнерів, досить часто поблизу них утворюється стихійні смітники, що призводить до погіршення загального санітарного стану селища. Тому Макарівською селищною радою було прийнято рішення про прибирання контейнерів з місць розміщення для запобігання виникненню стихійних смітників.

Просимо поставитися з розумінням до ситуації, що склалася та надаємо додатково інформацію про пункти збору вторинної сировини на території смт Макарів:

• ФОП «Омелянчук», вул Дорожна, 14, на території бувшого «ПМК-23»;
  • ФОП «Непийвода», вул. Богдана Хмельницького, 27;
  • ФОП «Морозов Тимофій», пров. Жовтневий, 1, за т/ц «Статус».

☝️ Додатково інформуємо жителів Макарова, Фасівочки, Калинівки, Зурівки, котрі не уклали договір з ТОВ «Екосервіс Груп», на вивезення побутових відходів, звертатися за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 37б, ТЦ “Фаворит”, оф. 3, поверх 3, тел. 0663803018; 0685060560.