Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин.

Сказ — це невиліковне вірусне захворювання, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин. І ефективний спосіб профілактики сказу є вакцинація, що є обов’язковою для всіх собак і кішок.

Пам’ятайте, сказ вилікувати не можна, його можна тільки попередити! Всупереч домислам, щеплення проти сказу абсолютно безпечне і ніякого впливу на ріст і розвиток тварини не має.

Щеплення проти сказу можна зробити будь-де, в Україні розгалужена мережа як приватних ліцензійних, так і державних установ.

Вакцина проти сказу є безкоштовною!

Перелік установ для здійснення вакцинації тварин проти сказу із застосуванням безкоштовної вакцини доступний за покликанням: https://rada.info/upload/users_files/04366293/508438484593881372fd19cf408d9290.pdf

Більше інформації про інформаційну кампанію «Щорічне щеплення домашніх тварин – дієвий засіб профілактики сказу» нижче у інфографіці: