Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відділ освіти, молоді, фізичної культури і спорту Макарівської селищної ради оголосив тендер на придбання мультимедійного обладнання для 22 шкіл громади.

👩‍💻 Закупівля включає 51 комплект мультимедійного обладнання для організації освітнього простору Нової української школи:
✅ мультимедійні проектори з короткофокусним об’єктивом;
✅ маркерні дошки для мультимедійного проектора;
✅ базове програмне забезпечення.

🖇 Це стало можливим завдяки виділенню Кабміном 1 млрд грн на закупівлю мультимедійного обладнання для 5–6 класів Нової української школи у рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року.

☝️Отримання коштів на закупівлю такого обладнання здійснюється шляхом надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на засадах співфінансування, за умови його оплати від 5% до 30% з власних коштів.

❗️Відтак, з держбюджету ми отримали кошти в сумі 1,8 млн, що становить 90% від вартості закупівлі обладнання, решту – 10% співфінансуємо з місцевого бюджету.

Ми прагнемо забезпечити всі наші школи сучасним обладнанням, яке допоможе вчителям використовувати інноваційні методи навчання та зробити уроки більш цікавими та інтерактивними.

Завдяки цій закупівлі учні нашої громади отримають доступ до сучасних технологій та кращих освітніх практик.