Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Спомин назавжди залишиться в наших серцях: сьогодні минає рік з дня смерті нашого колеги Анатолія Кибукевича

“26 березня – день, коли гірка звістка про непоправну втрату сколихнула наші серця — передчасно пішов із життя вимогливий і справедливий керівник та Людина з великої літери, Анатолій Михайлович Кибукевич, староста Андріївського старостинського округу.

Працелюб за натурою, який ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Не шкодував ні сил, ні часу, ні здоровʼя, щоб втілити плани у життя.

Анатолій Кибукевич вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу, наполегливістю та патріотизмом. Був скромним, не любив хвалитися своїми успіхами, проте з гордістю розповідав про досягнення та успіхи громади.

Порядність і чесність – були його найголовнішими рисами характеру. Він завжди відстоював інтереси простих людей. Не покинув село під час окупації, допомагав мешканцям чим міг, ризикуючи власним життям. З першого дня деокупації приступив до відбудови рідного села.

І нехай минають роки, але світлий, добрий спомин про Анатолія Михайловича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив, поважав, хто жив і працював поруч із ним, адже Людина живе доти, поки її памʼятають.

🕯️Вічна і світла памʼять тобі, друже” 🇺🇦

Згадує Вадим ТОКАР, Макарівський селищний голова