Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

25 липня силами 32 – ДПРЧ смт Макарів, 36 – ДПРЧ м. Ірпінь, 31 – ДПРЧ смт Бородянка спільно з ВП № 3 Бучанського РУП ГУ НП в Київській області, Вишгородським відділенням АТ «Київоблгаз» смт Макарів, ДТЕК РЕМ Макарів РП, КНП КОР «КОЦ ЕМДМК» та Макарівською селищною радою провели тактико-спеціальне навчання з гасіння пожежі та рятування людей на об’єкті.

🔥🚒 За сценарієм пожежа виникла на другому поверсі ТЦ «Фаворит», з подальшим загоранням покрівлі через вентиляційні канали. Під час евакуації було виявлено двох заблокованих потерпілих на третьому та четвертому поверхах будівлі. Під час навчання відпрацювали дії персоналу об’єкта, взаємодію всіх спеціалізованих служб при виникненні надзвичайної ситуації, проведення евакуації та продемонстрували порядок надання першої медичної допомоги постраждалим.

Ліквідація умовної надзвичайної ситуації відбулась відповідно до плану тактичних навчань. Настанови, розпорядження керівників гасіння пожежі, дії працівників підприємств та особових складів спеціалізованих служб були злагоджені та відповідали тактичному задуму навчань.