Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

🧑‍🚒 Макарівський селищний голова Вадим Токар вручив нашим рятувальникам відзнаки за особисту мужність і відвагу, проявлені під час двох надзвичайних подій, що сталися нещодавно в нашій громаді. Завдяки їхнім рішучим діям 7 дітей та 2 дорослих були врятовані.

“Велика вдячність їм за нелегку та важливу роботу. Їх самовідданість, професіоналізм та готовність ризикувати своїм життям заради інших людей є прикладом для нас усіх”- зазначив селищний голова.

👉 Далі про найважливіші питання, що були розглянуті та ухвалені сьогодні на засіданні.

☑️ Члени виконавчого комітету прийняли рішення про формування автобусної маршрутної мережі загального користування у Макарівській селищній територіальній громаді.

Планується, що маршрутна мережа буде включати маршрути, які з’єднають центр громади з віддаленими селами.

☑️ Погодили 7 компенсацій на нове будівництво на місці зруйнованих приватних осель на суму 13,3 млн грн. Також підтримали видачу ще 14 сертифікатів на купівлю нових помешкань замість зруйнованих на загальну суму 39,8 млн грн та 25 заяв для проведення поточних та капітальних ремонтів на 3 млн грн в рамках програми єВідновлення.

☑️ Детально члени виконавчого комітету розглянули та затвердили низку рішень щодо захисту прав дітей, внесення змін до цільових програм, схвалили проекти трьох нових та інші питання згідно з порядком денним.