Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Першим питанням депутати затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки. 

Прийняття зазначеної Програми надасть змогу підвищити конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість економіки громади, створити сприятливі умови для підвищення ділової активності суб’єктів господарювання, збільшення бюджетних надходжень та доходів населення, розвитку соціальної інфраструктури, вирішення екологічних проблем громади. 

Також депутати затвердили Програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Макарівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки та Програму створення та ведення земельного та містобудівного кадастру Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Під час засідання сесії депутати схвалили проект договору про співробітництво Бородянської та Макарівської селищних територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту «Нове будівництво будівлі «Центр громадської безпеки Бородянської та Макарівської територіальних громад» в с. Вабля Бучанського району Київської області». 

Схвалення проекту договору є наступним кроком до реалізації спільного проєкту нового будівництва Центру громадської безпеки.

Депутатами було заслухано та затверджено звіт про виконання бюджету громади за 2021 рік.

Також депутати внесли зміни до бюджету Макарівської селищної територіальної громади на 2022 рік, де, зокрема, передбачається виділення коштів на забезпечення фінансування видатків, необхідних для повноцінного функціонування бюджетних установ та пріоритетні цільові програми.

Зокрема, збільшено видатки на продукти харчування для закладів загальної середньої освіти громади, капітальний ремонт  закладів освіти, культури та придбання медичного обладнання.

В ході сесії розглянуто та підтримано низку земельних питань. З них переважно були питання щодо надання жителям громади дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, внесення змін до діючих договорів оренди землі та надання згоди на укладання договору суборенди земельної ділянки. 

По кожному питанню прийнято відповідні рішення. З проектами рішень можна ознайомитись на сайті селищної ради https://new.makariv-rada.gov.ua

Наприкінці засідання Макарівський селищний голова Вадим Токар нагадав депутатам про обов’язковість подання до 1 квітня 2022 року декларації про доходи за 2021 рік.