05 серпня Вадим Токар, Макарівський селищний голова виступив у рамках спеціального проєкту з відновлення громад Київщини – хабу «Велике відновлення», який проходив у виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» у Березівці.

Захід об’єднав представників компаній виробників будівельних матеріалів, розробників інженерних технологій, урядовців, енергетиків, інвесторів та донорів, приватного бізнесу, представників провідних міжнародних громадських організацій та фондів.

Скориставшись нагодою, детально розповів про масштабні руйнування, які отримала наша громада внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. Наголосив на тому, що Макарів та села нашої громади потребують сьогодні підтримки.

Пояснив, що наші мешканці, які повернулись після активної фази бойових дій, опинились в складних умовах – зруйновано їх житло, медичні та освітні заклади пошкоджені чи знищені, зруйновано мости і дороги, інженерні комунікації.

Розповів про ті кроки, які ми вже здійснюємо та, звертаючись до потенційних донорів та інвесторів, підкреслив, що команда нашої територіальної громади готова до співпраці та створення умов для якнайшвидшого відновлення соціальної і житлової інфраструктури.

Ми продовжуємо шукати благодійників та спонсорів, які допоможуть нам втілити плани щодо швидкого повернення громади до повноцінного життя, і сподіваюся, що цей захід допоможе налагодити більш тісні комунікації та призвести до низки важливих для нас зустрічей та нових партнерств.

Подякував тим, хто вже допомагає нашій громаді.

Окрема подяка організаторам хабу «Відновлення громад» за створення умов для повноцінного діалогу щодо відбудови громад Київщини.