Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Німецьке містечко Вандліц розширює сфери підтримки Макарова. Відтепер наша співпраця – це не лише про обмін досвідом та допомогу з відбудовою, а й про дружбу між молодими поколіннями.

4 листопада закінчився культурно-спортивний обмін міст-побратимів. 20 школярів старшої та середньої школи Макарова отримали чудову нагоду відчути, як проходять шкільні канікули у Німеччині.

Протягом тижня разом з німецькими однолітками – школярами Вандліца, вони відвідували спортивні секції та музеї, їздили на екскурсії (у тому числі й до Берліну), практикувалися в розмовній англійській та німецькій, готувалися до Гелловіну, який згодом й відсвяткували у кращих традиціях, насолоджувалися красою та гостинністю Вандліцу, який з початком повномасштабного вторгнення став другою домівкою для наших земляків.

Громаду Вандліца з робочим візитом відвідала також делегація з числа представників Макарівської селищної ради на чолі з заступником Макарівського селищного голови Ларисою Омельченко. Наша делегація мала ряд зустрічей в муніципалітеті Вандліцу, на яких обговорювалися шляхи подальшої співпраці. Особливо цінними є поради та пропозиція скористатися практичним досвідом від колег з муніципалітету Вандліца на чолі з бургомістром Олівером Борхертом щодо вирішення наших найболючіших проблем, зокрема, поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та використання альтернативних джерел енергії для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також організації благоустрою, дозвілля та туризму.

Нагадаємо, раніше Вандліц передав Макарівській громаді 4 одиниці спецтехніки, зокрема, два пожежні автомобілі, сміттєвоз, мікроавтобус, а також матеріали для відбудови пошкоджених об’єктів, 11 генераторів, спецодяг та беги для утилізації будівельних відходів.

Щиро дякуємо громаді Вандліца, колегам з муніципалітету та Оліверу Борхерту за підтримку та допомогу у відбудові, гостинність та можливість скористатися практичними напрацюваннями та здобутками управлінської команди Вандліца задля вирішення наших найболючіших проблем.