Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

«ТОВ «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ» має намір постачати теплову енергію для КНП “Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”, будівлі, яка знаходиться за адресою:
вул. Б.Хмельницького, 62-А, смт Макарів, Бучанський р-н, Київська область.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 12 вересня 2018 року № 239 «Порядок розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» та відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ТОВ «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ» на підставі Закону України «Про теплопостачання» № 2633 – IV від 02 червня 2005 року планується встановити наступний тариф на теплову енергію:

 • 4 245,90 грн./Гкал без ПДВ – для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету та інших осіб.

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 7 днів з дня опублікування на адресу: ТОВ «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ», код ЄДРПОУ 44966266, просп. Голосіївський, 118Б, літ. Д, 3 поверх, офіс 6/4, м. Київ, 03127.

Розрахунок тарифу на теплову енергію:
– для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету та інших осіб:

Адміністративно – територіальна одиницяДіючий тариф на теплову енергію грн. за 1 Гкал без ПДВПроект тарифу на теплову енергію (виробництво, постачання) грн.
за 1 Гкал без ПДВ
Відхилення %
смт Макарів, Київська область4003,004245,906,07%

Структура тарифу за одну гігакалорію теплової енергії
Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ»

№ п/пСтатті витратВиробництво теплової енергії, грн
1.Прямі витрати3290,30
1.1.Паливо ( дрова )2213,60
1.2.Електроенергія260,34
1.3.Амортизація обладнання (оренда обладнання)353,71
1.4.Оплата праці232,94
1.5.Єдиний соціальний внесок51,25
1.6Інші прямі матеріальні витрати178,46
2.Загальновиробничі витрати494,05
3.Адміністративні витрати298,25
 Повна собівартість4 082,60
 Плановий прибуток163,30
 Тариф на виробництво теплової енергії без ПДВ4 245,90

Інформація про встановлення вартості тарифів на теплову енергію, що виробляється
ТОВ «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ»

Опис проблеми

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» та відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 05.06.2018 № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», на підставі статті 20 Закону України «Про теплопостачання», опублікованими та затвердженими головою Держенергоефективності від 25.03.2024 року середньозваженими тарифами, ТОВ «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ» не може використовувати середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання та як розмір цього тарифу не покриває витрати підприємства та не є економічно необґрунтованим. Тому планується встановити тариф на теплову енергію, який повинен враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб’єкта господарювання.

 1. Обґрунтування.
  Згідно ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги.
  Відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифи повинні враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб’єкта господарювання. Встановлення тарифів на теплову енергію нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на її виробництво, транспортування та постачання не допускається.
 2. Очікувані результати.
  Приведення тарифів на теплову енергію до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість:
  • надавати своєчасно та якісні послуги споживачам;
  • своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств;
  • налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства;
  • своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету.
 3. Мета регулювання.
  Регулювання тарифів на теплову енергію запроваджується з метою забезпечення беззбитковості зазначеної послуги для підприємства за рахунок збалансування доходів і видатків.
 4. Механізм регулювання.
  Передбачає досягти відповідність розмірів тарифів шляхом прийняття рішення щодо приведення їх до фактичних витрат. Дане рішення буде документом, відповідно до якого споживачам буде проводитися нарахування плати за теплову енергію.
 5. Можливість досягнення.
  Прийняття рішення органами місцевого самоврядування на впровадження тарифів на теплову енергію, врахувавши зауваження та пропозиції.
 6. Ризик впливу – мінімальний (до зміни чинного законодавства).
 7. Обґрунтування терміну чинності – до зміни чинного законодавства, середньозважених тарифів, що встановлюються Держенергоефективності, цін на матеріали, паливо, витрат на оплату праці, податків, зборів та обов’язкових платежів, тарифи будуть переглядатись.

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Макарівської селищної ради приймаються на адресу: ТОВ «ПІВНІЧ ЕНЕРГО КИЇВ» просп. Голосіївський, 118Б, 3 поверх, офіс 6/4, м. Київ, 03127 протягом 7 календарних днів з дня його оприлюднення.