Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Це не просто дата. Це, перш за все, пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю, боролися за неї і плекали.

Зародження нашої державності ми символічно відзначаємо в день Хрещення Русі-України.
Ми – країна з тисячолітньою історією. Ми нащадки могутньої країни, славетної Русі-України.

Повномасштабне вторгнення росії не зупинило боротьби українців за право мати власну незалежну і соборну державу. Ця боротьба триває, ми всі змушені захищати від російської агресії територіальну цілісність та суверенітет України.

Сьогодні незалежність України – головна перепона для російського імперіалізму й запорука вільного розвитку багатьох держав і народів. Це час становлення нової держави, заради якої нам, як ніколи, потрібне єднання і згуртованість для розбудови сильної, вільної, суверенної Європейської України. Адже велич країни, перш за все, залежить від людей, які борються за справедливість і мир.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі, захистити незалежність та вибороти свободу і наша країна посяде гідне місце серед європейських держав.

Вибороли державність, захистимо й свободу! 🇺🇦

З повагою
Вадим ТОКАР,
Макарівський селищний голова