Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

✍️ З нагоди відзначення незвичного свята – Міжнародний день числа Пі, для учнів 7-В класу Макарівського ліцею № 1 було організовано інтелектуальну гру «Загадкове число ПІі».

Учні дізнались багато цікавих фактів про число Пі, обʼєднавшись у команди «3.1415» та «14.03», позмагалися між собою, а бібліотекарі пригощали юних дослідників смачними пирогами. Також послухали спогади про дитинство та вибір професії математика від Заслуженого вчителя України Антоніни Показій.

🇺🇦 До Дня українського Добровольця влаштували книжкову виставку – «ДОБРОВОЛЬЦІ – ГЕРОЇ ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ». Читачі вшанували мужність та героїзм Захисників України.

🧩 Учні 3 -Г класу Макарівського ліцею № 1 відвідали ІГРОТЕКУ – місце, де дітки можуть грати в цікаві настільні ігри, розвивати свої навички та логічне мислення, весело та цікаво провести час.

💻 Макарівська дитяча бібліотека отримала чудовий подарунок – ноутбук! Він подарований Українською бібліотечною асоціацією та Центральною бібліотекою м. Берлін в рамках міжнародного проєкту «Бібліотека – місце сили!»

👉 Більше інформації про події можна знайти на її сторінках у соціальних мережах. (https://www.facebook.com/Makarivlibrary)

Запрошуємо відвідати бібліотеку!