Цифрове оновлення України в дії: Макарівська громада, компанія C-Brain та Громадська спілка “Український фонд енергоефективності та енергозбереження” розпочали пілотний проєкт.

Завдяки компанії C-Brain (Данія) та ГО «Український фонд енергоефективності та енергозбереження» (UFEES) ми розпочинаємо спільний пілотний проєкт по цифровізації Макарівської громади.

В рамках цього пілотного проєкту C-Brain надають нам безкоштовно спеціалізовану програму власної розробки, яка покриє більшість робочих процесів у селищній раді. Зокрема, це електронний документообіг, опрацювання звернень громадян, надання електронних послуг та документів, можливість обговорення документів, опрацювання запитів на доступ до публічної інформації, корпоративну електронну пошту тощо.

Такі нововведення дозволять трансформувати надання послуг в громаді та зробить спілкування і взаємозв’язок із громадськістю швидким, якісним і виведе на принципово новий рівень.

Адже перехід до режиму “без паперів”, прискорить цифровізацію нашої громади та забезпечить максимально комфортні умови кожному мешканцю.