Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Саме таку кількість пропозицій роботодавці Київщини готові надати сьогодні шукачам роботи.
За видами економічної діяльності більшість вакансій від підприємств переробної промисловості (32%), в оптовій та роздрібній торгівлі (11%), у сільському господарстві (10%).

Сучасний ринок праці найбільш потребує робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин. Саме представникам цієї професійної групи надійшло понад 20% від загальної кількості пропозицій. До таких фахівців належать: водій навантажувача, токар, комплектувальник, ливарник пластмас, машиніст екскаватора тощо.

Кваліфікованим робітникам з інструментом сьогодні належить 17% пропозицій роботи. Серед таких електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, швачка, слюсар-сантехнік, верстатник деревообробних верстатів тощо.

На професіоналів націлені 15% вакансій наразі наявних у базі Київського обласного центру зайнятості. Це пропозиції роботи для лікарів загальної практики-сімейних лікарів, інспекторів, інженерів з охорони праці, фахівців з публічних закупівель тощо. Також серед актуальних вакансій є пропозиції і для робітників з найпростіших професій (11%), для законодавців (8%) та фахівців (8%).

Фахівці Київської обласної служби зайнятості готові допомогти кожному шукачу роботи у пошуку підходящої роботи, а роботодавцю – у підборі кваліфікованого працівника. З початку року база вакансій Київського ОЦЗ налічувала понад 7 400 пропозицій роботи, а більш ніж 4 000 безробітних успішно працевлаштовані.