5 жовтня провели на строкову військову службу перших призовників осіннього призову до лав Збройних Сил України. До заходу долучилися керівництво 3-го відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, батьки та рідні майбутніх захисників.

Загалом на службу до ЗСУ з Макарівської громади відправлено 7 чоловіків. Всього за осінній призов планується відправити близько 30 новобранців. Згодом призовники складуть Присягу на вірність народові України, після чого буде розподіл у військовій частині, де вони здобудуть відповідну спеціальність.
Виконання військового обов’язку, проходження строкової служби – визначені Конституцією України, Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», а також є почесним обов’язком кожного громадянина. Турбуватися строковикам та їх рідним не потрібно, адже участі в ООС призовники не беруть. Однак, призовник може за власним бажанням пройти службу в зоні ООС, але після того, як укладе контракт зі Збройними силами України.
Кожен юнак перед відправкою проходить безоплатне ПЛР-тестування на наявність коронавірусної інфекції. Якщо тест позитивний – дається відстрочка для відправки до моменту повного одужання.

Дякуємо майбутнім воїнам за свідомий вияв громадянського обов’язку, бажаємо міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні! Успіхів на службі та надійного тилу вдома!