Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

15 лютого в Україні відзначається пам’ятна дата – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день у 1989 році остання колона військ радянської армії залишила територію Афганістану.

Сьогодні, заступники селищного голови Макарівської селищної ради Богдан Живага та Анатолій Карбовський, представники Макарівської селищної ради, трудових колективів та громадськості, учасники бойових дій на території інших держав взяли участь у пам’ятних заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Зі словами вдячності до учасників бойових дій за проявлені мужність та героїзм при виконанні бойових завдань під час афганської війни звернулися заступник селищного голови Анатолій Карбовський, голова Макарівської організації ветеранів Афганістану Олександр Безугленко, начальник третього відділу Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Єфремов та побажали всім міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, благополуччя та довгоочікуваноного миру в Україні.

Також учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав виконуючи свій інтернаціональний обов’язок та поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

Пам’ятати про події тих років, безповоротні втрати, страшне горе матерів, дружин і дітей – це наш святий обов’язок!