У рамках робочого візиту в Іспанію депутат Макарівської селищної ради Олександр Іващенко відвідав місто Салоу та зустрівся з його мером Пере Гранадосом Карільо.

Розповів про масштаби руйнування, які зазнала наша громада внаслідок збройної російської агресії. Також обговорили з мером можливі варіанти допомоги Макарівській громаді з боку міста Салоу для невідкладної відбудови її інфраструктури.

Наголосив, що Макарівська громада зазнала великих руйнувань і потребує фінансування для якнайшвидшого відновлення. У першу чергу це стосується дитячих садочків, шкіл, та звичайно, житла для мешканців Макарівської громади які його втратили.

🤝 Сподіваємося, що ця зустріч принесе корисний результат та міжнародну підтримку.