Новий арт-об’єкт є результатом спільного задуму та праці. Ескізи до нього створили на основі дитячих малюнків.

🎨 Його намалював відомий американський художник доктор Макс Фрідер (Dr. Max Frieder) разом з учнями та працівниками ліцею у співпраці з міжнародною громадською мистецькою організацією Artolution.

На стіні команда зобразила єднання всього світу проти війни у підтримці України та майбутнє дітей.

Проєкт вдалося реалізувати за ініціативи та підтримки Міжнародної благодійної неурядової організації Medair, яка успішно провадить свою діяльність у нашій громаді ще з 2022 року, надаючи психологічну підтримку нашим мешканцям.

Щиро вдячні нашим партнерам за залучення школярів до мистецької справи та залишену згадку про сьогодення.