Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Серед осіб, які перебувають на обліку в Київському обласному центрі зайнятості більшість жінок. Зокрема, від загальної кількості зареєстрованих осіб їх частка становить 60%, тоді як чоловіків – 40%.

Звертаються до служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні клієнти віком до 30 років (35%) та від 35 до 44 років (30%). Трохи менше потребують допомоги особи віком від 45 до 55 років. На сьогодні їх кількість серед зареєстрованих безробітних становить 28%. Найменше серед тих, хто потребує роботу осіб старше 55 років (12%).

Щодо професійного розподілу, то наразі найбільше потребують роботу керівники менеджери – 18%, робітники з обслуговування та експлуатації устаткування – 16%, працівники сфери торгівлі та послуг – 14%, професіонали – 13%.

Роботодавці Київщини найбільше потребують водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів та кухарів. Нестача кадрів також спостерігається серед представників професій лікар загальної практики сімейний лікар, фельдшер, електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування, пожежний рятувальник та робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків.
Найбільш затребувані на ринку праці Київщини наразі працівники робітничих професій.

Станом на початок травня послуги Київської обласної служби зайнятості отримували понад 10 000 громадян.

Київська обласна служба зайнятості продовжує надавати зареєстрованим безробітним соціальну послугу з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Існуючі освітні процеси враховують потреби роботодавців та підвищують конкурентоспроможність по шукачів роботи на ринку праці. Якщо ви маєте роботу, але бажаєте її змінити – звертайтесь до центру зайнятості, де вам запропонують повний спектр послуг з пошуку роботи, можливого підвищення кваліфікації та перекваліфікації на замовлення роботодавця.