Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Згадує староста Плахтянського старостинського округу.

«Ось на днях, до нас в старостинський округ, завітала жіночка, яка евакуйовувалась з лап смерті руськіх асвабадітєлєй, щоб подякувати нам за прихисток у ті страшні дні.

Колону, у якій вона евакуйовувалась, російські солдати обстріляли без будь-яких попереджень. Тоді в авто загинула її мама, а діти були поранені осколками.

Ми згадували з нею ті страшні дні… Сьогодні вона залишилась без руки, але дякує Богу, що вона та її дітки залишились живі.

Гостомель, Клавдієво, Здвижівка, Немішаєво, Бабинці – дуже багато людей втікали тоді від російських окупантів. Одні їхали колонами, інші йшли пішки.

Населення у старостинському окрузі тоді збільшилось майже уп’ятеро. Але для усіх ми надали прихисток та забезпечили продуктами харчування.

Дякую Акіфу Гасратову, директору НВП “Укрзооветпромпостач”, що не залишив у біді людей – він дозволив брати на підприємстві все, з чого можна було приготувати їжу.

Наш старостинський округ став прихистком для багатьох людей, які втікали від окупації.

Вірю, що усі міста і села нашої країни будуть звільнені, а така довгоочікувана Перемога обов’язково настане. І усі люди зможуть повернутися додому.»