…Після 00:00 28 лютого під Макаровом українські військові накрили колону ворожої техніки, в якій були танки та «Гради».

Про це повідомляє “Військове телебачення України” та Радіо Свобода й публікує відповідне відео, інформує УНІАН. “Наші хлопці накрили колону ворожої техніки. Російські “Гради” та танчики стали на ночліг. І вже точно будуть міцно спати”, – йдеться у повідомленні.

У ці дні окупанти намагались залякати мирне населення, вівши безконтрольний вогонь зі своїх іржавих корит по домівках простих людей. Але…

Згадує староста Гавронщинського старостинського округу

«Готуючись до зустрічі з «визволителями», ми сформували групу спротиву із 150 місцевих мешканців та готували запальні суміші. Ми були єдині в прагненні захистити наше село і наші домівки».