Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Випускний бал у дитячому садку – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск – це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

👫 Не так давно батьки принесли діток до садочка, довірили педагогічному колективу найцінніший скарб – свою малечу. Минуло кілька років… І ось він результат – вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

Готувалися до цієї грандіозної події в житті кожного малюка заздалегідь та російська агресія внесла свої корективи в життя майбутніх випускників. Свято яке мало відбутися на початку літа, довелось провести лише напередодні 1 вересня. Також під час свята маленькі випускники та їхні батьки хвилиною мовчання згадали всіх полеглих захисників України.

І все ж багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання.

Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.