Користуючись зимовою перервою та відсутністю змагань на смарагдових полях, юні футболісти СК «Юніор» взяли активну участь у чемпіонаті Києва з футзалу. Наш макарівський регіон на спортивних змаганнях представляло 7 команд (від 2008 р.н. до 2014 р.н.).

Команда «Юніор-ДЮСШ» 2008 р.н. (тренер В’ячеслав Чуб) стали срібними призерами у чемпіонаті.

А команди 2011 р.н. (тренер Олександр Жгут) та 2014 р.н. (тренер Віталій Щербаков) здобули золоті нагороди у своїх вікових категоріях. Юні гравці також були відзначені персональними нагородами:
2011 р.н. – Валентин Тихий кращий – гравець команди, Ілля Цибровський – кращий гравець турніру.
2014 р.н. – Нікіта Прокопенко – найкорисніший гравець турніру; Єгор Жгут – найкращий бомбардир; Олексій Карпець – найкращий гравець чемпіонату.

Вітаємо наших призерів та бажаємо не зупинятися на досягнутому.