Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Педагоги Макарівського ЗДО “Веселка”, обравши тему минульщини і сучасності, як основний засіб виховної роботи через казку повели дітей в світ минулого нашої країни і до сьогодення.

Завітавши на гостини до Аліси із задзеркалля, переглянувши низку казок разом з Капелюшником та Кроликом, підкріпившись на дорогу чаєм з бубликами, відправилися в подорож до бабусі в українську хату минулого століття. Дітки разом з бабусею пекли хліб, читали вірші, співали пісень, відгадували загадки і поступово крок за кроком, виконуючи театралізовані дійства, танцюючи запальні таночки, граючи в ігри опинилися в затьмареному війною сьогоденні.

Педагоги намагалися донести до дитячих сердець основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорсткість. Продовжили виховувати свідому любов до Батьківщини, вміння співпереживати; сприяли пробудженню національної свідомості, гордості за свій народ; виховувати у дітей усі якості громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави, прагнення розвивати в собі кращі людські риси українця – патріота.

🇺🇦 По завершенню заходу діти в малюнку відобразили якою вони бачать Україну після перемоги, а саме: МИРНОЮ, ВЕСЕЛКОВОЮ, СОНЯЧНОЮ, ЩАСЛИВОЮ…